Це Вчитель наш – наставник,

Друг, порадник.

Якому жити, працювати і навчать…

Та свічка в нього раптом згасла,

Ці слова стали лейтмотивом дня у Михнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів у суботу, 21 березня 2015 року, де вперше відбувся турнір з волейболу пам'яті Ковалінського Івана Васильовича. На передодні, 20 березня, за життя він би відсвяткував 70-річний ювілей.

Перед початком турніру директор Михнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Василь Анатолійович Миронов  розповів про діяльність Івана Васильовича. Зокрема, він зазначив, що І.Ковалінський був нагороджений медаллю «За трудову доблесть», мав звання «Старший вчитель» і відзначений знаком «Відмінник освіти України». За весь час трудової діяльності Іван Васильович був справжнім фанатом своєї справи. Він усе своє життя присвятив розвитку фізичної культури та спорту. Спортивні досягнення з настільного тенісу школярів Михнівської ЗОШ І-ІІІ ст. вихованців І.Ковалінського, в порівняні з іншими навчальними закладами, були набагато вищі: постійні перемоги в районі, перемоги в обласних турнірах і призові місця в змаганнях на першість України.

Присутній на заході син Івана Васильовича – Іван Ковалінський, щиро подякував за організацію змагань пам'ять його батька. Також до учасників змагань звернувся друг Івана Васильовича – Водзінський Іван Іванович, директор Ізяславської ДЮСШ «Колос», який розповів про їхню спільну діяльність, про справжню чоловічу дружбу, яка розпочалася ще з 1964 року і тривала до останніх днів життя Івана Васильовича. Хвилиною мовчання спортсмени вшанували світлу пам'ять їхнього Вчителя, у музеї школи висвітлили життєві світлини його професійної діяльності, дирекцією школи було положено вінок на могилу Івана Васильовича.

Змагання відбувалися по коловій системі. Змістовну та цікаву гру показали усі команди учасників. У впертій та напруженій боротьбі перше місце посіла команда с.Михнів. Друге місце зайняли вихованці Ізяславської ДЮСШ, третє місце здобули учні ЗОШ с.Михнів.

По завершенню змагань завідуючим сектором молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ткачуком Віталієм були вручені грамоти та медалі командам, які посіли ІІ та ІІІ місце, а команді, яка зайняла перше місце, було вручено кубок.

Переглядів: 208 | Додав: myhniv | Рейтинг: 0.0/0